Швидкість, майстерність і витривалість.
На столичному аеродромі “Чайка” пройшов черговий етап чемпіонату України з кільцевих перегонів. Змагалися понад 40 учасників у п’яти класах. Водіям доводилось боротися не лише із суперниками, а й із сонцем. Через спеку кабіни перетворюються на справжні сауни.

У команді Михайла Пруднікова – останні налаштування авто. Позаду безсонна ніч. За кілька годин – старт.
Олександр Лисенко, механік команди:
- Осматриваем, чтобы проводка была на месте, регулировка клапанов, посмотрели карбюратор, чтобы не попало, потому что на трасе есть грязь , чтобы не было камешков.
Пілоти змагаються у п’яти класах. Від бюджетних до престижних міжнародних. Тут головне – не лише швидкість, а й тактика і терплячість пілотів.
Андрій Круглик, голова комітету кільцевих перегонів:
- Участвует один пилот без штурмана, продолжительность этих соревнований 30 минут плюс один круг. Появляется табличка один круг и по истечению этого круга отдается финиш по лидеру
Улітку доводиться змагатися на розпеченій трасі. У кабіні – термометр зашкалює. За таких умов потрібно ще й стежити за суперниками, щоб не підрізали. У першому ж заїзді після аварії з дистанції сходить Андрій Скуз. У хлопця переляк і забій руки.
Андрій Скуз, пілот:
- При обгоне сзади обгонял пилот и влез по наружной траектории, подбил меня, и меня понесло прямо на отбойник, перевернулся.
А ось дворазовий чемпіон України та переможець першого етапу у класі турінг-лайт – нині другий. Каже, “залізний кінь” підвів.
Ігор Скуз, пілот команди Master Kart racing team:
- Так,как машина должна была управляться, она не управлялась. И под конец гонки было явно видно, как покрышки перегрелись и машина начала терять в скорости.
Однак уся боротьба попереду. На команди чекають іще три етапи з фіналом у Полтаві.